Kullanma Şartları:

If you use the OREGON®, BLOUNT EUROPE SA (“Blount”) website, you agree to the following terms: OREGON®, BLOUNT EUROPE SA (“Blount”) sitesini herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler aşağıdaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır:

Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı BLOUNT’a aittir. Bu site ve içeriğinin tüm hakları saklıdır.  Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu site içeriğinde yer alan yazı, resim v.b. malzemelerin kullanımına ilişkin onay alınması için bir elektronik mesaj gönderebilir, ya da BLOUNT EUROPE SA, Rue Emile Francqui, 5, B 1435 Mont-Saint-Guibert, Belgium adresine Pazarlama Birimi dikkatine yazı gönderebilirsiniz. 

BU WEB SİTESİNDE YER ALAN HER TÜRLÜ BİLGİ, İSTATİSTİKİ ŞEKİL VE DEĞER, GÜVENİLİRLİĞİ GENEL TEAMÜLLER ÇERÇEVESİNDE KABUL EDİLEN KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEREK DERLENMİŞ OLUP, DOĞRULUKLARI VE YETERLİLİKLERİ, KULLANICILARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAĞI, SÜRESİNDE GÜVENİLİR VE HATASIZ OLACAĞI HİÇ BİR ŞEKİLDE BLOUNT TARAFINDAN GARANTİ EDİLMEMEKTEDİR. YAYINLANAN İÇERİĞİN KESİNTİSİNDEN, GECİKMESİNDEN VEYA HATALI OLMASINDAN VE BUNLARIN YOLA AÇABİLECEĞİ ZARARLARDAN DOLAYI BLOUNT HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR.

BLOUNT web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, OREGON web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

OREGON web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı BLOUNT’un hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Görüşlerinizi bizimle paylaşın:

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız OREGON ile bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Lütfen bize marketing@blount.be adresinden e-mail gönderiniz.