Gizlilik Politikası:

BLOUNT EUROPE SA (“Blount”), ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. 

Bilgilerin toplanması ve kullanımı: 

Sitemizi ziyaret eden kişilerin kendi talepleri ile bırakmış oldukları bilgiler toplanabilir.

Ziyaretçiler tarafından sitemize sunulan kişisel veriler ( adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) sizin izninizle size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek veya talep ettiğiniz ve haberdar olmayı istediğiniz, ilgi duyduğunuz konular ile ilgili bilgi göndermek amaçları için kullanacaktır.

Kurabiyeler: 

Bilgisayarınızın sabit sürücüsünde yer alan web gezgininde saklanan bilgi dosyaları veya parçaları "kurabiye" (cookies) olarak tanımlanmaktadır. "kurabiye"ler, ziyaret ettiğiniz özel site alanları ve web sitemizde yararlandığınız hizmetlerimiz gibi bilgileri toplamak için kullanabilir. Birçok web gezgini, bir "kurabiye"yi kabul etmesi için önceden ayarlanır.

Bilgilerin kullanımı: 

Olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Özellikle, bu bilgiler hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşılmaz, satılmaz ya da kiralanmaz.  Bu bilgiler Site ölçme istatistikleri, web site deneyiminizin kişiselleştirilmesi yanında, - isimsiz ve bütünsel olarak - web sitesinin kullanımı ile ilgili istatistiklerin değerlendirilmesi için kullanılabilir.

Sitemizden çıktığınızda:

Sitemizde yer alan linkler üzerinden baş sitelere gitmeniz durumunda o sitenin kendi gizlilik politikası kapsamında işlem yaptığınızı biliniz. 

Çocuklar: 

13 yaşının altındaki bireylerden kişisel bilgi alınması durumunda ebeveynlerinin izni olmak zorundadır.  

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için makul önlemler almaktayız. Tüm teşhis edilebilir kişisel bilgiler, izinsiz erişimi, değiştirmeyi veya kötüye kullanmayı önlemek amacıyla kısıtlı erişime tabidir. bu gizlilik politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır. Herhangi bir yeni politikayı burada ilan edeceğiz ve sürekli haberdar olmak istiyorsanız bu alanı sık sık ziyaret etmenizi istemekteyiz. 

Haklariniz: 

Sitemiz üzerinden bize verdiğiniz bilginin değiştirilmesini, kayıtlarımızdan silinmesini her zaman ve ücretsiz şekilde isteyebilirsiz. Veri tabanımızdan silinmesi için webmaster@blount.be adresine bir e-mail göndermeniz halinde haklarınızı kullanabileceğinizi bildiririz.  

Görüşlerinizi bizimle paylaşın:

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız OREGON ile bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Lütfen bize marketing@blount.be adresinden e-mail gönderiniz.